Zapraszamy do współpracy

 

  • firmy informatyczne, reklamowe;
  • freelancerów;
  • osoby prywatne;
  • podmioty gospodarcze świadczące usługi dla firm w zakresie projektowania strony www, sklepów, usług hostingowych, prowadzenia kampanii reklamowych;
  • pozostałe firmy gotowe rozszerzyć swoją ofertę o  usługi pozycjonowania i optymalizacji stron www.

 

Oferujemy wynagrodzenie prowizyjne za każdą wystawioną fakturę, bądź rachunek dla klienta oraz znaczne rabaty na usługi oferowane przez LTB Sp. z o.o.

Świadczymy usługi jako profesjonalny podwykonawca usług SEO dbając o pozytywny wizerunek Partnera oraz klienta końcowego.

W ramach współpracy udostępniamy informacje o usługach, materiały dodatkowe. Gwarantujemy wsparcie merytoryczne i rozwiązania prawne.

 

Kierunek EUROPAjesteśmy liderem pozycjonowania zagranicznego. Współpracując z naszą firmą otwierasz nowe możliwości dla siebie i twoich klientów. Aktualnie świadczymy usługi SEO na rynki:

 

Dwie metody współpracy do wyboru!

Rozumiem, że każdy firma posiada różne warunki rozliczeń ze swoimi klientami, dlatego też proponujemy dwie metody współpracy.

  1. metoda prowizyjna – obsługa i fakturowanie Państwa klienta jest po naszej strony
  2. metoda white label – my jako podwykonawca wystawiamy FV dla Partnera

 

Jaka prowizja przysługuje Partnerowi?

Naszym Partnerom proponujemy prowizję w wysokości 30% od każdej zapłaconej przez klienta faktury. Dodatkowo dla partnerów posiadających kilku klientów oferujemy dodatkowe premie.

 

W jaki sposób można kontrolować stan pozycjonowania?

Aby usługa pozycjonowania była przejrzysta zarówno dla klientów jak i partnerów, każdy partner otrzymuje specjalny dostęp do statystyk przedstawiających historię pozycjonowania, w tym pozycje na wybrane frazy nawet do kilkunastu miesięcy wstecz.

 

W jaki sposób dokonujemy rozliczeń?

Wszyscy partnerzy otrzymują na adres e-mail kopię faktury wystawionej dla klienta, którego dotyczy usługa pozycjonowania. Na takiej podstawie partner wystawia odpowiednią fakturę na określoną kwotę prowizji. Płatności faktury dokonujemy do 14 dni od zaksięgowania wpłaty od klienta końcowego.

 

W jaki sposób zostać Partnerem?

Aby zostać SEO Partnerem firmy LTB Sp. z o.o. prosimy o kontakt telefoniczny +48 533 335 974 lub kontakt e-mailowy na adres: ppseo@ltb.pl
Aby chronić Państwa interesy podpisujemy Umowę NDA (umowa o zachowaniu poufności i tajemnicy handlowej) oraz Umowę o współpracy w zakresie SEO.